Organization Calendar (Dundalk Storm)

PrintOrganization Calendar
<< PrevOct 21, 2018-Nov 10, 2018Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Oct 21Oct 22Oct 23Oct 24Oct 25Oct 26Oct 27
Novice Rep - Vic Jackson Demeyere Novice Tournament
Novice Rep
8:00 AM
@ Port Stanley Sailors
Simcoe Recreation Centre
Bantam Local
4:00 PM-5:20 PM
Practice
Peewee Rep
5:50 PM
@ Wasaga Beach Stars
Wasaga [PB-GB77]
Midget Rep
6:00 PM-7:20 PM
Practice
Novice Rep
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Atom Local
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tyke
5:30 PM-6:20 PM
Practice
Peewee Local
6:30 PM-7:20 PM
Practice
Peewee Rep
7:30 PM-8:20 PM
Practice
Bantam Local
8:10 PM
@ Collingwood Blackhawks 2
Central [BW016]
Initiation & Pre-School
5:30 PM-6:20 PM
Shared Practice
Midget Rep
7:00 PM
vs. Shelburne Wolves
Atom Local
7:00 PM
@ Collingwood Blackhawks 1
Central [AW003]
Novice Rep
6:40 PM
vs. Georgian Shores Lightning
Atom Local
7:50 PM
vs. Flesherton Golden Hawks
Peewee Rep
8:00 PM
@ Shelburne Wolves
Shelburne CDRC [PB-GB49]
Initiation & Pre-School
9:00 AM-9:50 AM
Shared Practice
Tyke
10:00 AM-10:50 AM
Practice
Peewee Rep
12:20 PM
vs. Wasaga Beach Stars
Peewee Local
3:15 PM
@ Honeywood Hurricanes
Bantam Local
4:30 PM
@ Honeywood Hurricanes
Oct 28Oct 29Oct 30Oct 31Nov 01Nov 02Nov 03
Bantam Local
4:30 PM
vs. Shelburne Wolves 1
Novice Rep
5:00 PM
@ Essa Eagles
Angus Rec [NB-GB13]
Midget Rep
6:00 PM-7:20 PM
Practice
Novice Rep
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Atom Local
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tyke & Initiation
5:30 PM-6:20 PM
Shared Practice
Peewee Local
6:30 PM-7:20 PM
Practice
Peewee Rep
7:30 PM-8:20 PM
Practice
Midget Rep
8:10 PM
@ Flesherton Golden Hawks
Flesherton [MA-GB18]
Midget Rep
7:00 PM-8:20 PM
Practice
Novice Rep
6:30 PM-7:35 PM
Practice
Atom Local
7:45 PM-8:50 PM
Practice
Peewee Rep
8:00 PM
@ Stayner Cyclones
Stayner [PB-GB64]
Bantam Local
8:05 PM
@ Shelburne Wolves 1
Midget Rep
8:30 PM
@ Georgian Shores Lightning
Meaford [MB-GB16]
Initiation & Pre-School
9:00 AM-9:50 AM
Shared Practice
Tyke
10:00 AM-10:50 AM
Practice
Peewee Local
11:00 AM-12:10 PM
Practice
Peewee Rep
12:20 PM
vs. Essa Eagles
Atom Local
12:30 PM
@ Essa Eagles 2
Angus Rec [AW057]
Nov 04Nov 05Nov 06Nov 07Nov 08Nov 09Nov 10
Novice Rep - Georgian Shores Fall Classic Tournament
Bantam Local
4:30 PM
vs. Georgian Shores Lightning
Midget Rep
5:45 PM
@ Shelburne Wolves
Shelburne CDRC [MB-GB27]
Novice Rep
6:00 PM-6:50 PM
Practice
Atom Local
7:00 PM-7:50 PM
Practice
Tyke
5:30 PM-6:20 PM
Practice
Peewee Local
6:30 PM-7:20 PM
Practice
Peewee Rep
7:30 PM-8:20 PM
Practice
Initiation & Pre-School
5:30 PM-6:20 PM
Shared Practice
Midget Rep
7:00 PM
vs. Georgian Shores Lightning
Bantam Local
7:30 PM
@ Grand Valley Twisters
Grand Valley [BW067]
Novice Rep
6:30 PM-7:40 PM
Practice
Atom Local
7:50 PM
vs. Collingwood Blackhawks 2
Novice Rep
8:00 AM
vs. East Lambton Eagles
Meaford and St.Vincent Community Centre [N3]
Initiation & Pre-School
9:00 AM-9:50 AM
Shared Practice
Tyke
10:00 AM-10:50 AM
Practice
Peewee Local
11:00 AM-12:10 PM
Practice
Peewee Rep
2:10 PM
@ Essa Eagles
Angus Rec [PB-GB37]
Peewee Local
6:00 PM
@ Creemore Valley Hawks
Creemore [PW035]
Midget Rep
9:30 PM
@ Wasaga Beach Stars
Wasaga [MB-GB42]
You can use MyCal to combine schedules from multiple teams.
Or, Subscribe to multiple calendars at once.
Looking for a way to combine schedules from multiple teams? Visit www.mycal.ca
Printed from dundalkminorhockey.com on Sunday, October 21, 2018 at 12:03 AM